info@musluogullarinakliyat.com.tr +90 326 413 49 44 | +90 326 413 25 86

Gürcistan Nakliye

Gürcistan nakliye hizmetlerinde uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat, müşteri beklentisini öncesinden hesaplayarak hizmet esnasında memnuniyetin koşulsuz şekilde sağlanmasına ön ayak olmaktadır.

İthalat ve ihracatın en sık yaşandığı güzergahlardan biri olan Gürcistan, ticari ilişkilerimizin sağlıklı olduğu ülkelerden biridir. Taşıma hizmetlerinin sürekli olarak gerçekleştirildiği ülkeye, aslında iki farklı rota üzerinden gidilmektedir.

Ancak Gürcistan yük taşıma yollarının Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunluluğu ve bu ülkelerdeki iç karışıklıklar nedeniyle karayolu nakliyesi ciddi riskler içermektedir. Bu yüzden gerektiğinde denizyolu nakliyesiyle kombine taşımacılık da tercih edilmektedir.

Gürcistan güney Kafkasya’da, Karadeniz’in doğusunda yer alan bir ülkedir ve Türkiye ile Gürcistan sınır komşusudur. Bu nedenle çok eskilere uzanan ikili ilişkiler vardır ve günümüzde de ithalat, ihracat çalışmaları karşılıklı olarak devam etmektedir.

Bu noktada Muşluoğulları Nakliyat olarak Gürcistan nakliye alanında hizmet veriyoruz ve çoğu zaman müşterilerimizden Gürcistan’a nakliye hizmeti nasıl verilir şeklinde sorular geliyor.

Gürcistan’a yapılacak nakliye uygulamaları tamamen ihtiyaca göre yapılabilmektedir. Profesyonel ekiplerimizle ve geniş araç filomuzla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esneklik gösterebiliyor, çalışma detaylarımızı buna göre ayarlayabiliyoruz. Sektörde birden çok nakliye türü ile öne çıkıyoruz.

Gürcistan frigo nakliye, ağır nakliye, lowbed gibi taşımalarımızda doğrudan yükünüz her neredeyse oradan yükleme yapıp gümrükleme işlemlerimizi hallettikten sonra Gürcistan’daki teslimat adresine doğru harekete geçebiliyoruz.

Eğer Gürcistan parsiyel nakliye ile yükünüz taşınacaksa yine Türkiye’nin her yerinden yük alımı yapıyor, İstanbul’daki depolarımızda yüklerinizi topluyor ve haftanın belli günlerinde çıkış yaparak Gürcistan’daki teslimat noktasına doğru harekete geçip en kısa sürede son alıcıya yüklerinizi ulaştırıyoruz.