info@musluogullarinakliyat.com.tr +90 326 413 49 44 | +90 326 413 25 86

Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye çalışmalarında özmal araçlarımız ve Cmr sigortamız güvencesindesiniz. İhtiyacınız olan Özbekistan frigo nakliye ve kuru yük taşımacılığında ihracat, ithalat ve transit yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Taşkent başta olmak üzere ihtiyacınız olan Özbekistan’ın Tüm illerine nakliye çözümlerimiz bulunmaktadır.

Ülkemiz olan Türkiye ile oldukça önemli bir ticari iş ortağı olarak öne çıkmakta olan Özbekistan, karayolu nakliyat hizmetleri alanında da sektör bünyesinde en popüler bölgelerin başında gelmektedir.

Özellikle karayolu taşımacılığı alanında tırların tercih edildiği Özbekistan nakliye hizmetleri alanında Özbekistan tır süreleri de oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’dan söz konusu Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent’e kadar transit varış süresi yaklaşık olarak 12 gündür.

Temel lojistik hizmetlerinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan karayolu taşımacılık hizmetleri, bu şekilde oldukça hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir.