info@musluogullarinakliyat.com.tr +90 326 413 49 44 | +90 326 413 25 86

Muşluoğulları Nakliyat

Tarihçe:

Muşluoğulları Uluslararası Nakliyat ve Organizasyon, lojistik sektöründe kaliteli ve güvenilir kara taşımacılığı hizmeti sunmak amacıyla 1992 yılında Hatay’ ın Reyhanlı İlçesinde Ali Muşluoğlu tarafından kurulmuş lojistik firmasıdır.

Misyonu:

Muşluoğulları Nakliyat, müşteri isteklerini ve ürün ihtiyaçlarını iyi tanımlayarak lojistik pazarına en uygun ve en esnek çözümler ile hizmet sunmayı hedeflemiş bir lojistik hizmet üreticisidir. Bu amaçla sektörün gerektirdiği son teknolojik ve alt yapı çalışmalarını geliştirmiş ve 2003 yılında ilk defa Ankara’ dan Reyhanlı’ya Demonte vaziyette Yaşam konteynerlerini monte ederek Suriye Üzerinden Irak’ ın çeşitli yerlerine 2.500 araçlık Taşıma yapmıştır..

Muşluoğulları 2005 yılı sonlarında, Zaho üzerinden Bağdat’a yapılan baklagiller ve Gıda taşımalarını, güvenlik olmadığı gerekçesiyle, İlk defa Suriye üzerinden Irak’ın çeşitli bölgelerine Sevkiyatlar gerçekleştirmiştir.

Muşluoğulları firması, “Önce Müşteri Memnuniyeti” ve “Tek Elden Hizmet” ilkelerinden yola çıkarak güvenilir taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Hizmette Sınır tanımadığını İspatlarcasına 2008 yılında Türkiye Petrollerinin (TPAO) LPG Tanker taşımacılığını yapmış, Ülke Ekonomisine ciddi katkılar sağlayarak Suriye’ nin Halep ve İdlip bölgelerinin Gaz ihtiyacını yaklaşık 6.500 seferi ile bir ilke İmza atmıştır.

Türkiye lojistik pazarının öncü firmalarından olan Şirketimiz 2012 yılında Ulaştırma Bakanlığından R2 Yetki belgesini alarak karayolu taşımacılık hizmetlerine ek olarak Akaryakıt Tanker taşımacılık hizmetlerine de girmiştir. Büyüyerek Muşluoğlu Lojistik adı altında 2. Firmasını kuran Şirketimiz, 200 Öz varlık Tankerle yaklaşık 1.650 aracı bünyesine alarak Türkiye’ nin en büyük Karayolu Taşımacılığını yapmıştır.

Firmamızın 2016 yılında bünyesine kattığı Hatay’ın Dörtyol İlçesindeki Toplam 26.665.m2 Arsa üzerine 15.000m2 A Tipi Gümrüklü Antrepo yapmış bulunmaktayız.

Firmamız Hatay’ın Sahil Şehri İskenderun’ a Sağlık sektörüne katkı sağlamak amacıyla A Tipi Tıp Merkezi Bina İnşaatını yaparak Tecrübeli Doktorlara İş imkanı sağlamıştır. 2018 yılından bugüne kadar Halka hizmet verilmektedir.

Vizyonu:

Lojistik, vizyonunu, “Amacımız yaptığımız her şeyde Birlik, Büyüme ve Mükemmellik örneği olarak tedarik zinciri sektöründe en çok beğenilen şirket olmaktır.” olarak belirlemiştir. Özel sermaye yatırımcılarından Muşluoğulları Uluslararası Nakliyat Ticaret Limited Şirketi’ne bağlı Firmaların sahip olduğu sermaye, halka açık olmayan aile Şirketidir. 09.08.2023